treningi mtb

Z Nowym Rokiem przygotowaliśmy coś dla miłośników wypraw rowerowych i MTB.
Rozważałeś kiedyś udział w cudownej wyprawie rowerowej? Zastanawiałeś się nad swoją kondycją fizyczną: czy dasz radę przyjechać na rowerze 50, czy 70 km dziennie, jednocześnie podziwiając uroki przyrody, czy przy okazji zwiedzając ciekawe miejsca, zabytki? Jeśli szukasz odpowiedzi na te i inne pytania zapraszamy do nas. Pomożemy Ci zbudować kondycję, byś mógł podziwiać piękno naszego kraju z perspektywy roweru, a jeśli zechcesz przygotujemy Cię do udziału w zawodach MTB.

Nasze Stowarzyszenie TRAVELO wraz z zespołem MTB BikeVelo Team, grupą Łączy Nas Pasja oraz we współpracy z Klubem CatFit przygotowuje się do sezonu rowerowego i startowego MTB w sezonie 2022. W związku z tym wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wspólny cykl treningów przygotowawczych.
W jesiennym sezonie 2021, podczas krótkiego cyklu treningowego, pracowaliśmy nad techniką jazdy MTB. Cykl ten zakończyliśmy udziałem w zimowym Poland Bike Marathon sukcesami członków naszego zespołu: cztery osoby stanęły na podium, co zmotywowało nas wszystkich do dalszej ciężkiej pracy, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.


Jeśli marzy Ci się start w zawodach zapraszamy do naszego teamu.


Na treningi zapraszamy do Klubu CatFit w Serocku w poniedziałki i środy w godz. 19:30 – 21:00

Treningi, pod okiem licencjonowanego trenera MTB, skierowane są do osób, które chcą poprawić kondycję, przygotować się do sezonu pod względem turystycznym oraz do zawodów MTB.
Jest możliwość trenowania z trenerem personalnym oraz trenerem MTB – przygotujemy trening spersonalizowany pod konkretne wytyczne.
W okresie startowym zadbamy o podtrzymanie formy i taktyki.


Przygotowaliśmy dla Was plan roczny, podzielony na bloki:

  • przygotowanie siłowe,
  • przygotowanie dynamiczne,
  • przygotowanie wytrzymałościowe, siłowe.

Zaczynamy od trenowania na sali, gdzie zbudujemy siłę, po okresie przygotowawczym przejdziemy do ćwiczeń dynamicznych, poprawiając naszą wytrzymałość, a w okresie startowym będziemy pracować nad taktyką oraz podtrzymamy to, co budowaliśmy zimą,
Oferujemy profesjonalną kadrę, konsultacje z fizjoterapeutą oraz dietetykiem.
Dla osób mieszkających poza Serockiem (przy zebraniu co najmniej 5 osób) zorganizujemy transport na trasie: Warszawa – Serock i po treningu Serock – Warszawa.
Serdecznie zapraszamy! 

Treningi MTB są również opublikowane jako wydarzenia na profilach na Facebooku:

Łączy Nas Pasja: https://www.facebook.com/laczynaspasjarowerowa

Bike Velo: https://www.facebook.com/bike.velo.77

Kontakt

668 858 437

biuro@bikevelo.pl